טיפולי קוסמטיקה פנים

 

מכשירים לקוסמטיקה הליכים אלה יביא לך ממש תענוג כמו התהליך עצמו ואת תוצאות מיידיות. קוסמטיקאית הרופא יעזור לכם לבחור תוכנית אישית של טיפוח העור, הכולל לא רק את ההליכים המבוצעים במרפאה שלנו, אלא גם קו טיפול ביתי. מגוון רחב של מכשירים מודרניים, רב תכליתיים וסמים, יגרום לעור ללא רבב: חלקה, חלק, צעיר.

ניקוז הלימפה של הפנים – הם שיפור גוון עור, מחזק

להסיק מסקנה של שרמוטות ורעלים, מבטל נפיחות, מנקה עיגולים שחורים מתחת לעיניים, מגדיל את הרוויה של רקמות על ידי חמצן.

miostimuljatsija – משחזר של טונוס והגמישות של השרירים, דגמי קווי המתאר של הפנים.

Myostimulation, משחזר טונוס וגמישות של השרירים, מדמה את קווי המתאר של הפנים.

זרמי מיקרו - הפעלת מיקרו אלקטרו זרמים טיפול מספק שחזור אלסטיות, טורגור העור, טיפול בקמטים, גם מאפשר להשיג תוצאות מהירות היפרפיגמנטציה, אקנה, פגמים בעור קוסמטיים שונים.

מתקני שטיפה - באחת הפרוצדורות פופולרי ויעיל ביותר עבור מודרניחומרה לקוסמטיקה, לטהר, להצעיר את העור. בעזרת אולטראסאונד, העור הוא ניקה עמוקות של זיהומים, תאים keratinized, החלב, החלב בבלוטות, קומדונים. במקביל, סוג זה של ניקוי לא כואב ועוזב, בניגוד באופן מכני, אין סימנים גלויים על העור – אדמומיות ונפיחות. שטיפה-משמש על הפנים, הכתפיים והגב.

מיקרו-רטט, נשא בחוץ על ידי אולטרסאונד, מבצעת הפונקציה של מיקרו ברמה התאית, ובכך מפעילה את חילוף החומרים, מחזק את ההתחדשות (עדכון) של רקמות, מקדמת את היווצרות קולגן ואלסטין.

אחד היתרונות העיקריים של אולטרסאונד הוא כי שיטה זו של פילינג מסיר רק את התאים הישנים, זה לא פוגע החדש, הצעיר. בעת ביצוע הליך אולטרסאונד מתקלף ניקוי העור, אשר משפר את העור לחות טבעי. בשל ההשפעה מאוד זהיר ועדין של סאונד מעודכן השכבות העליונות של האפידרמיס, העור הופך רך להפליא, טרי וטעים מעודכן. אדם נראה צעיר, חלק משטח קמטים. בנוסף, פילינג אולטרה סאונד מיטיבה חדירה לתוך העור של מוצרים קוסמטיים שונים.

אולטרסאונד איזון השרירים, נותן ניתוח מתיחת פנים, עיסוי רקמות ברמה התאית, phonophoresis באפשרותך להזין לתוך התאים של חומרים מזינים קוסמטיקה. האפקט התחדשות מושגת גם על ידי המיקרו-החימום של רקמות, לשפר את התזונה ואת אספקת החמצן של העור מהשרירים.