גריגולטי

 

אם אתם מטיילים במערב גאורגיה, לצד הים השחור, פותי עבור עסקים, הנאה או תכנון פגישה, "וילה אסטרו" – מלון וספא הוא תמיד מוכן פניכם ולספק לכם השירותים האיכותיים ביותר. המלון נבנה 2009 והוא ממוקם בכפר Grigoleti (10 קילומטרים) מן נמל ים פותי.

Grigoleti הינו ממוקם על החוף של הים השחור, בחלק הדרום-מערבי של השפלה Colkhida, שם, שבו לפי המקרא, גיזת הזהב אוחסן וחי את Medeya בסדר. צדדי במערב הים השחור הנופש צבע שוטף אזמרגד, מהמזרח הצד מעטר הקלה ההר. האתר של הממלכה העתיקה של Colkhis, המפורסם כמו היעד של יאסון אחר גיזת הזהב, מערב גאורגיה פעלה תמיד כמו צינור של השפעות מן המערב אל הקווקז, מהיוונים אל נינו הקדושה את הטורקים העות'מאנים.

 

היקר אורחים, זה תענוג אמיתי עבורנו את פניכם לעולם קסום הנושאת את סמל וילה אסטרו, מזמינים אתכם לגלות המגוון נשאר המותאמים לצרכים שלך כדי לעזור לך למצוא את הפיזי והנפשי ואיזון הטבעי שלך.  כאן נוצרו תנאים אידיאליים עבור אלה, שמעריך השאר, קודם כל, פרטיות של תרבות רועש נוצרים, שקט, רוגע, יופי של הטבע, אקולוגיה ללא דופי, הים קטן וחמים, פארק מטופחים, חוף טוב. כאן תוכלו לפגוש אווירה שקטה ונעימה, הטבע בסדר, השמש, את ים וחול. אירוח של גאורגיה ידועים של פוסקים ילוו אתכם במהלך כל השהייה שלכם!