הידרותרפיה

 

של Sharko מקלחת, מקלחת סקוטית.

 

המקלחת של Sharko משפר את מחזור הדם, יש השפעה חיובית על מערכת העצבים המרכזית ואת חילוף החומרים, מקל על מתח שרירים, יעיל במניעה של צלוליטיס ותיקון דמות. זה סוג "הלם" מקלחת עם אזור השפעה מופחתת, חלה על מרחק של 3 עד 4 מטר.

המקלחת "הסקוטית" – ההשפעה של מטוסי עם טמפרטורה משתנה, כאילו הנשמה של ניגודיות משפר את הטון של כלי היקפיים, ניהול של לחץ הדם.

15 דקות ההליך במהירות מפיג מתח, משפר את טונוס השרירים. עיסוי במקום כיוונית משפר את זרימת הדם והלימפה ומנקה חילוף החומרים הסלולר עלייה, לתרום הגוף, אשר בתורו, משפר את הבריאות הכללית ואת השפעה חיובית על העור. הליך כזה משלב מספר סוגים של הידרותרפיה.

משך 15 דקות

העלות של ההליך: ג'ל 10

 

מעגלי, מקלחות גשם, עולה

 

מקלחת מחזורית: זוהי מערכת של צינורות, מסודרים חצי עיגול עם חורים קטנים על הפנימי קוטר. בנוי עם העזרה של סילון של מים מאפשרים נקודת עיסוי בכל הגוף חולים. במקרה של בחירה נכונה של טמפרטורת המים עם העזרה של מיקסרים, מקלחת מעוררת על מערכת העצבים המרכזית, משפר את זרימת הדם לעור. הלחץ האופטימלי עבור הליך זה – 1.5 atm. טמפרטורת המים בהדרגה מופחת מ 36º C בהליכים הראשונה אל 25º C עד סוף הטיפול.

מקלחות גשם עשוי לשמש כתוספת לנשמה מעגלית, וכדי לעבוד בנפרד. טכנית, מספק את האפשרות של מנוגדים טיפולים – מקלחת גשם חם או קר בשילוב, בהתאמה, עם מעגלי קר או חם

מקלחת עולה מאפשר נקודת הלחץ עיסוי האברים הפנימיים של האגן הקטן ההשפעות הטיפוליות של הליכים אלה כוללים השיפור של המערכת החיסונית, להקטין תסמונות כאב, שמירה על משקל נורמלי, הקטנת צלוליטיס, חיזוק מערכת העצבים ולשפר את מצב פסיכו פיזית כללית

 

 

משך 15 דקות

העלות של ההליך: ג'ל 10

 

אמבטיות: פרל, ארומטי, מים מלח, מים מינרליים, קליאופטרה, עם שמנים, כותרת של פרחים

 

 אמבטיה מצויד עם סילוני עיסוי, תאורה, היא מרגיעה השפעה על מערכת העצבים. אמבטיה ייחודי על בסיס שמנים אתריים, מלחים מינרליים או חלב חלבון עם תמציות צמחים טבעיות ועשבי תיבול. יש לו עוצמה לניקוי, ניקוז, מרגיעה השפעה על האורגניזם. עלי כותרת של פרחים מעטרים את ההליך ולשפר באופן משמעותי את מצב הרוח של המטופלים.

אמבטיות חלב הם מקור של יסודות קורט, ויטמינים, מינרלים, להחזיר את הגוף אחרי מתח, מחלה, מאמץ פיזי כבד. בעל אפקט התחדשות על ידי שחזור מעורר התחדשות של תאי האפידרמיס, ביעילות לטפח, לרכך, לחות העור. רכיבים: שמן חוחובה, שמן שקדים, חלב חלבון, ויטמין e. המתחם של שמנים אתריים לפי הקו הנבחר.

משך הליך של 15-20 מוקשים

עלות ההליך: ג'ל 7,50

 

מקלחת-העיסוי התת-מימיים

 

העיסוי התת-מימיים שונה לטובה מהספרייה הקלסית, מאחר המטופל במים של טמפרטורה נוחה כי במרווחי זמן קבועים מחממת גופה ומכינה אותה השפעת זרם עיסוי. ובכך של העור, שכבת שומן subcutaneously, רקמות שרירים, רהוט לשפר תהליכי חילוף החומרים לקידום שיפור.

עיסוי זרם מים חזק. הגוף הורס מתחים, מרגיע, הופך להיות הסלולרי וגמישה יותר, הדמות הופכת לצורה הרצויה על-ידי הפחתת שומן הגוף, הסרת הרעלים ואת microcirculation פעיל. אמצעי האחסון שימושי גדול (570-600 ליטר), הטופס המקורי של המיטה עם רמה שונה העוצר על הרגליים, תוך שימת דגש על הזרועות, משענת הראש מאפשר למטופל בכל גוף במיקום נוח במהלך ההליך בעודו שוכב על גב, וגם על הבטן.

משך 15-20 דקות

העלות של ההליך: ג'ל 10

 

 

 

בריכת ספא עם ג'קוזי, מפל חינם, מונה סימולטור.

 

בריכה עם סט מלא של נהלים מערבולת, אשד מקלחת, ג'קוזי, טרקלין מרוהטים להפליא – תכונות נדרשות של כל מלון ספא. פעולה זו מבטיחה גישה מקיף ואישי לכל אורח.

במאגר שלנו אתה יכול להירגע בג'קוזי, לשחות לעבר הגל, עומדים מתחת לזרם "קוברה", כל זה זמינה עבור ילדים. עומק הבריכה של 0,7 כדי 1, 7 מ'

 

 

משך 2, 1, 5-0 שעות

עלות ההליך: עבור מתפרנסים ללא תשלום

עבור מבקרים 18 ג'ל