חולות מגנטי

 

עלות קו מ Ureki כדי Grigoleti הוא מייצג את אזור הנופש הנפלא אשר הופך להיות אטרקטיבי יותר מאת שלה נס ממש – חולות מגנטי אשר לא אנלוגי בעולם. הוא מייצג גורם רפואי - פיזיותרפיה מרפא תרופה כמקור חום אוסטיוכונדרוזיס, radiculitis, מחלת מפרקים ניוונית ועוד.

 

על ידי חקירות מדעיות שכבר צויין כי החיובי להשפיע מגנטיות שדה-כימיים וביולוגיים תהליכים פועל בגוף האדם. השדה המגנטי משפיע כמו גם סוכן מאלחש, אנטי דלקתי וגורם גירוי של רגנרציה של רקמות.

 

מגנטו תרפיה, או magnotherapy הוא נוהג רפואה אלטרנטיבית הכרוכות של שדה מגנטי סטטי. מתרגלים טוענים כי העמדת חלקים מסוימים של הגוף לשדות magnetostatic המיוצר על ידי קבועים magnets יש השפעות מועילות לבריאות.

 

מגנטותרפיה הוא היישום של השדה המגנטי של התקנים אלקטרומגנטית או מגנטים סטטי קבוע לגוף היתרונות הבריאותיים כביכול. יתרונות אלו עשויים להיות ספציפיים, כמו במקרה של ריפוי הפצע, או כללי יותר, באשר מוגברת של אנרגיה וחיוניות. במקרה האחרון, מבוכה מתואר לעיתים "תסמונת שדה מגנטי". יש מתרגלים להקצות אפקטים שונים בהתבסס על הכיוון של המגנט; תחת חוקי הפיזיקה, קטבים מגנטיים הם סימטריים. המוצרים כוללים: צמידים מגנטיים ותכשיטים; מגנטי כתפיות, הקרסוליים, הברכיים, ובגב; רפידות נעליים; מזרנים; שמיכות מגנטי (שמיכות עם מגנטים ארוג החומר); קרמים מגנטי; תוספי מגנטי; ומים זה כבר "ממוגנטים".

 

אנו משתמשים לטיפול מגנטו חולות מגנטי שלנו! בעת הליכה או יושב על חוף הים, הפעם אתה לנהל טיפול

במטרה לחזק את התנאים הטבעיים הקיימים כאן על ידי הליכים רפואיים אחרים מתפקד מסבאה ספא עם כל הספקטרום של נהלים.

 

עם כניסתו ספא רפואי בלעדית שלנו, אתה יכול לחיות חוויה ייחודית, אנחנו יכולים לעזור לך, יום אחר יום, לגלות את הפוטנציאל האמיתי שלכם למען חיים בריאים יותר, מאושר יותר ומספקים יותר.