מיני - פיטו-סאונה

 

חבית סידר (phytosauna) – מסייעת להיפטר של מחלות רבות, ממריצה אורגניזם.

השילוב של האדים מסופקת עם צמחי מרפא, אשר נע בתוך ביתן מן הארז סיבירי מהם הוא עשוי, טוב פועלת על האדם. הארז נחשב רוקח-עץ. העץ שלה מקצה phytoncides, אשר הורגים ומדכאים הצמיחה וההתפתחות של מיקרואורגניזמים מזיקים.

מכשפי עדיין סלאביות לטיפול של מחלות רבות השתמשו חביות ארז עם צמחים שיקויים. תוך זמן קצר, למרות הישגים רבים של תרבות, בדרך זו של טיהור גוף ונפש נשאר פופולרי ויעיל.

הדרך לא פעיל של החיים, לחצים, מאכל בתנועה, טבק ואלכוהול להוביל גוף האדם מחלות כרוניות. איך שוב להיות בריא? בפשטות, כנס חיילינו פיטו, העשוי ארז! "ארחץ" של התרופה על זוג ואתה חדשה על אור נולד.

מאדים חמים אשר מזין "חבית ארז" על-ידי כלי הדם עיבוד מיוחד להרחיב, הדם זורם על העור, השרירים, המפרקים, על כל הפנים. בשפע הזעת יתר, גוף פותח כאילו הופך להיות מכוסה על ידי גל זרימה, אתה מרגיש כמו יחד עם ואז אתה עוזב המחלה. חילוף החומרים ולכן הוא normalised, העור מנוקה, ממריצה.

הוא נחשב כי עשבי נרכשים על ידי אורגניזם דרך העור 40 אחוז בצורה יעילה יותר מאשר אם כדי לשתות אינפוזיה מהם. העור razogretaja טוב תופס עשבי אשר המשך הפעולה, אחרי שתעזבי מ ארז האגפים. הרב medicative microdrops נשאר על העור ימשיך לקבל באורגניזם.