כללים והמלצות קבלת בספא

 

לפני שהגעתי אל ספא-מסבאה מומלץ, להוריד את כל התכשיטים (עגילים "ייעשה ורוד" לא נירה). נא לא להשאיר חפצי ערך בארונית בחדר ההלבשה

העובדים יסביר לך הזמנה של לבצע הנהלים.

בהתאם בדיוק איזה הליך בחירה, ייתכן שתתבקש למלא את השאלון על הבריאות שלך. . אנא, בתשומת לב לענות על כל השאלות, בהכרח להתיעץ עם המומחים שלנו, אם יש לך שאלות או ספקות לגבי מצב בריאותו ובריאות שלך.

בואו מוקדם. האיחור, לך להפחית את הזמן של הנהלים שלהם. הנהלים צריכים לסיים במועד המתוזמן, ללא קשר אם תבוא בזמן או מעוכבת.

נשים בספא

 

 הריון: במהלך ההריון עדיף להימנע ההליכים בדרישה דחופה עמוק, וגםנהלים ההידרותרפי עם מים חמים. להזהיר בהכרח מראש המומחים שלנו על מצבו, ולכן אפשר למצוא עבורך נהלים מתאימים.

אנו מבקשים נשים לא לבקר בבריכה במהלך הווסת... באפשרותך להעביר הליך זה ליום אחר שנוח לך.

לפני הליכים אודות טיפול גוף מומלץ להתפשט לחלוטין. בספא מרכז ייתן לך חלוק ונעלי בית חד פעמיות. במהלך הליכי שלנו מעסים לעטוף האינטימיים של הגוף שלך. ברוב המכריע של חדרים עבור פרוצדורות רפואיות יש חדר אמבטיה או מקלחת. בטיפול רוב החדרים כוללים אמבט או מקלחת. קבוצות רבות של נהלים שתשחק זמן מיוחד לרחצה פרטית או להתקלח.

 

ביקור בספא על ידי ילדים

 

בספא אמורים בין הגילאים 16 שנים. ילדים בגיל צעיר יותר יכול להירשם בהליכים (מלבד הבריכה) אבל בתנאי שהם ילוו על ידי מישהו ממבוגרים.

 

בספא זה אסור

 

עישון וצריכת של רוחות בשטחים ספא אסורה. לקבלת הפנים של האפקט המרבי משגרות לא מומלץ לקחת אלכוהול בתוך 8 שעות. מרכז הספא הוא ממוסגר על שקט, רוגע בבקשה, לכבד הזכות שקט ורוגע מבקרים אחרים, ספא. באמצעות טלפונים ניידים ומכשירים אלקטרוניים אחרים בשטחים שספא אסורה.

 

ביטול של נהלים ספא

כדי לבטל את ההליכים שמורות או כדי לשנות זמן כנראה לא פחות, במשך 24 שעות לפני תחילת ההליך. אחרת אתה משלם חבילת לחלוטין כל ההליכים הורה לך