מהו ספא? ספא היום

 

בשנים האחרונות העולם אימצו את הספא מאניה. בקר SPA resort נחשב אופנתי ויוקרתי, מראה על כספי רווחה. בספא מרכזי אנשים אזרוק מהכל: מ קמטים, כסף, צלוליטיס, רגשות שליליים, רעלים ודברים אחרים. כפרס הם בריאות, נוער והשראה. ספא – הוא השם של העיר הבלגית בארדנים, אתר נופש וספא מפורסם. אבל ראשי התיבות מאוד ספא הומצא על ידי הרומאים העתיקים.

Sanus לכל aquam - בריאות מן המים. הרומאים נפטרו מחלות ומחלות ע י רחצה במעיינות חמים להתרחץ עם מים תרמיים. שיטה זו של ריפוי, שנודע בשם ספא

מכוני ספא מציעים תוכניות רבות עוצבו במיוחד עבור גברים, נשים, תוכניות לשניים. בסוף השבוע, כדי לשחזר את השלווה והרוגע צריך להיות בסלון ספא 2-3 שעות, לאחר מכן כדי כל שבוע להקרין אנרגיה. יש ספא התוכניות התמקדו במתחים. שם הספא נהלים, אשר מכוונים לטיפול או מניעת מחלות כרוניות. התוצאה של ביקור בספא זה להפוך מצב רוח טוב, רוח טוב, שינה בריאה, התאושש כוח וכושר מראה משופר.

בספא המלון תוכנן ההליכים היעילים ביותר עבור הגוף,

פנים, ראש, ידיים ורגליים עם ביקור אינפרא-אדום וסאונה פינית, מקלחות (בהתאם להירארכיית הקשרים, עגול, Sharko), אמבטיות, ג'קוזי, חביות ארז, בריכה מקורה עם מפל מים, גל לאחור. לאחר כל טיפולי ספא ונופש מים אתה יכול לשבת בחזרה באזור בילוי עם תאורה מיוחדת, מוסיקה, פרחים, פירות יער. תוצע תה מעולה ואתה סחוט טרי קוקטיילים, מיצים וסלטים.